داعش یک دختر ۲۰ ساله را زنده سوزاند

به گزارش “داعش نیوز” , در ادامه اقدامات غیرانسانی داعش، یک مقام سازمان ملل خبر داد که اعضای این گروه تروریستی دختری را به خواطر اینکه درخواست شیطانی آنها را رد کرده بود،‌ به آتش کشیده‌اند.

«زینب بنگورا» نماینده ویژه سازمان ملل در امور خشونت جنسی در منازعات و درگیری‌ها پس از دیدار با آوارگان ناشی از حملات تروریست‌ها در سوریه و عراق اخبار تکان‌دهنده‌ای از اوج وحشیگری داعش منتشر کرد.

به نوشته روزنامه واشنگتن پست، این مقام و گزارشگر ویژه سازمان ملل گفت: «خشونت جنسی استراتژی نهادینه شده داعش و همچنین وحشیگری ضد زنان و دختران بخشی محوری در ایدئولوژی آنها است».

در یکی از گزارش‌های منتشرشده او آمده است: «داعش پس از حمله به یکی از روستاها، زنان را از مردان و پسران تفکیک کرد و پسران و مردان ۱۴ سال و بالاتر را اعدام کردند. آن‌ها زنان و مادران را هم جدا و همچنین دختران باکره را از دیگران جدا کردند».

او تاکید کرد که در بین تروریست‌های داعش سلسله مراتبی برای انتخاب از میان زنان و دختران اسیر وجود دارد. هر یک از تروریست‌ها حداقل سه تا ۴ دختر و زن را به اسارت گرفته و پس از ۱ ماه بهره‌کشی جنسی آن‌ها را به بازار بردگان جنسی می‌فروشند.

برخی گزارش‌ها حاکی است که در یکی از موارد، دختری ۲۲ بار به عنوان برده جنسی مورد فروش قرار گرفت و در موردی دیگر یکی از «شیوخ» داعش نام خود را روی دستان دختر نگون بخت حکاکی کرد تا به دیگران بگوید او «دارایی»‌اش بوده است.

«بانگورا» همچنین افزود: «نیروهای داعش مرتکب تجاوز بردگی جنسی و دیگر اقدامات وحشیانه می‌شوند. در یکی از موارد دختری ۲۰ ساله به خاطر اینکه نپذیرفته بود اقدام جنسی مورد نظر آنها را انجام دهد، زنده زنده سوزانده شد».::
:: برچسب‌ها: داعش , داعش نیوز ,
نویسنده : رضا ی
تاریخ : شنبه 2 خرداد 1394
می توانید دیدگاه خود را بنویسید
عمار رهبر شنبه 15 خرداد 1395 08:35 ق.ظ
سلام و خسته نباشید.
متاسفانه داعش مثل مزدوران قرآنی شده که خداوند درباره آنها میفرماید:یذبحون ابناکم و یستحیون نساکم
اما ایکاش ما هم بتوانیم در قالب برنامه های تفریحی با مشارکت خواهران مربی چنان بصیرتی به نوجوانانمان بدهیم که ناخواسته داعش و امثال داعش را در رسیدن به اهداف شومشان کمک نکنند. و با الگوگیری از فرهنگ غرب راه را ناخواسته برای آن مزدوران هموار نکنند.
باتشکر و التماس دعا
 

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic